שדה תעופה

Fishy

בשדה התעופה הזה תוכלו לעשן חופשי

אין יותר חרדות מטיסות: בשדה התעופה הבינלאומי בוונקובר מותר לעשן קנאביס

17 בנובמבר 2018

שדה תעופה הוא מקום שמסמל חופש ופתח לחופשות אבל לעתים גם יכול להיות מקום מלחיץ, עמוס ומעייף. גם המחשבה על קנאביס בתיק בעודנו עומדים בשדה התעופה היא בעצמה מלחיצה, עקב הבידוקים הקפדניים ומגבלות החוק, הצעד שעשו בוונקובר הוא אמנם גדול ונחשוני, אבל אצלנו הוא נשמע כל כך מתבקש.

באוקטובר השנה קנאביס הפך חוקי בקנדה והקנדים קמו לבוקר חדש בו צריך לחשוב על חוקים, תקנות ונהלים שעד כה לא נאלצו להתמודד עימם. בשדה התעופה הבינלאומי בוונקובר ראו את העתיד והחליטו לענות לקהל הצרכנים ומעתה בפינות עישון הסיגריות, יוכל כל נוסע להיכנס ולעשן (או לאדות) קנאביס כאוות נפשו.

מה לגבי הטיסה עצמה? אז אם זה לא מובן מאליו, דעו כי לטוס מעל גבולות בינלאומיים עם מריחואנה עלייכם היא פעולה לא חוקית. יש קונספציה שאומרת שאם אתה טס כשעלייך כמות קטנה ואתה לא מעורר חשד, אין לך סיבה לדאוג כי הסיכוי שתיתפס קטן, אך בעינינו הסיכון לא שווה ובמקום להביא את הגראס מהבית, תמיד אפשר לקנות במקום אליו אתם טסים. בטיסת פנים בקנדה, לא אמורה להיות בעיה. אם כי כדאי לזכור שבחלק מהמדינה הגיל החוקי לשימוש הוא 18, ואילו בחלקים אחרים הגיל החוקי לשימוש הוא 19.

בשדה התעופה של וונקובר עוברים בכל שנה מיליוני טסים, אלה מתוכם שיזכו לבקר בפינות עישון ויראו כיצד מעשני מריחואנה ומעשני סיגריות חיים זה לצד זה בפינות העישון הדחוסות של שדה התעופה, יבינו שהשד לא נורא ובכך גייס עצמו שדה התעופה הבינלאומי של וונקובר במאבק על דעת הקהל בעולם לקראת נורמליזציה של צמח הקנאביס. תודה רבה לך וונקובר!

אין תגובות

השארת תגובה

*
*

הלו סטלן!
אתה לא מחובר למערכת...

ההתחברות למערכת מתבצעת באמצעות חשבון הטלגרם שלך: