גולדן סטייס בננה

Tippi Kippi | Scoped

כשאמא ואבא בני דודים: גולדן סטייט בננה

אומרים שארה"ב לוקחים את תעשיית הגנטיקה רחוק מדי. אז אומרים: הכירו את האינדיקה הכי טובה שניסינו החודש, בת ל-Ghost OG ו-Banana OG שבאה לנקום בנו על זה שצחקנו על ילדים של בני דודים.

17 בנובמבר 2018

בעולם הצמחים הגנטיקה היא מילת מפתח, ובעיות גנטיות בגלל זיווג בתוך המשפחה לא נמצאות בלקסיקון. זה אומר שאם את ילדה של שני פנוטיפים מוצלחים במיוחד של ה-OG Kush, אחת מספינות הדגל של האינדיקה בימינו, כנראה שגם את, תהיי זן מדהים בעצמך. כך עשינו את ההימור המוצלח על האינדיקה הטובה ביותר שניסינו החודש, הגולדן סטייט בננה הקליפורני, זן הדגל של היצרן הקליפורני המובחר שנושא את אותו השם. אולי כבר קראתם בעבר – אנחנו לא מאמינים שאינדיקות נועדו ללילה, והזן הזה הוא דוגמה מעולה לזה. את העישון הראשון ממנו עשינו לקראת שינה, משימה לה הוא תרם ככל הנראה לא מעט אם נתחשב בדיעבד באיכות השינה. העישון למחרת בבוקר – הוא זה שזימן את השדון היצירתי לפינת העבודה שלי, והזכיר לי כמה יצירתיות טמונה בצמח הקנאביס – ואתם יודעים מה? לפעמים, במיוחד באינדיקות.

View this post on Instagram

 

A post shared by Golden State Banana (@golden_state_banana) on

ראינו

פרחים יפיפיים של אינדיקה. זה כיף לדעת שהחברה שפיתחה את הזן ממשיכה לעבוד איתו, ולא נוטשת אותו להזרעה ועוברת לשפר ייחורים אחרים, טרנדיים יותר. הפרחים מראים את התוצאה: תפרחות עגלגלות מושלמות עטופות טריכומות, פריכות אך קשיחות. אינדיקה יפיפייה וחסרת פשרות. העלווה בצבע ירוק בהיר, העלי ניכר ובולט בשטח בגוון מט נחושתי וישנם מקבצי טריכומות גדולים לאורך הפרח כמו בתים בעיר צפופה.

הרחנו

הו כן. זה באמת החלק הכיפי. לאוהבי האינדיקה, ובפרט למעריצי ה-OG – אתם עומדים בפני תענוג. הגוסט פותח את היצירה עם בסיס חזק ועוצמתי, כמעט חריף. טרפני ההדרים המוטמעים בבננה OG פתאום פורצים וניחוחות צבעוניים בוקעים ומערבבים את הכל לריח אחד יציב, חריף ופירותי. הטעם מפתיע את החך כל פעם מחדש לאורך היום – הדרי מצד אחד, וכל כך חריף מצד שני. זו באמת אינדיקה נפלאה.

ניסינו

יש אנשים שנוסעים לחוף הים ומסתכלים על המים נעים, יש כאלה שחשים צורך לשרוף דבר מה ולבהות בלהבות. יש כאלו שרודפים אחרי סופות ברקים אימתניות אפילו, כדי לראות עד כמה הטבע יכול להיות חזק. שלחתי לכל אלה בקשת חברות בפייסבוק ואני שומר להם פרח גולדן סטייט.

הזן הזה הפתיע אותי כל פעם מחדש, ולא כל פעם שקניתי אותו – כל ראש, כל פייסל, כל פגישה שלי עם הזן הזה תמיד הייתה מספקת. אבל זו לא הפתעה עם אינדיקה חזקה. אינדיקות חזקות בשבילי הן גלים זזים, מדורות וסופות ברקים – הן כח של הטבע שמזכיר לנו כמה אנחנו קטנים מול פרח אחד. אבל זו לא הייתה אינדיקה מרסקת, לא כמו סופת ברקים או מדורה לכל הפחות. זו הייתה חווייה רגועה, שקטה ומלאה ביצירתיות והשראה. אה, דרך אגב – זה גם בטוח היה מעניין יותר מללכת ולבהות בגלים.

תגובה אחת

השארת תגובה

*
*

הלו סטלן!
אתה לא מחובר למערכת...

ההתחברות למערכת מתבצעת באמצעות חשבון הטלגרם שלך: