קנאביס מזן אפגן קוש

Tippi Kippi | Scoped

ניחוח של הודו: אפגן-קוש

מהרגע שהניחוח של הפרח נוחת באפכם ועד הרגע שאתם מתעוררים מהתנומה שהוא ישרה עליכם, האפגן-קוש הוא תזכורת לאינדיקות מעולות שעושות לנו את היום (ועוד יותר, את הלילה).

17 בנובמבר 2018

האפגן קוש הוא ילד שגדל באזור הלוחמני של הרי ההינדו-קוש, ממש על הגבול של פקיסטן עם אפגניסטן. לאחר מאות שנים בהם הברירה הטבעית והתושבים המקומיים קטפו וטיפחו רק את המתאימים ביותר לחשיש השחור האפגני ולג'ראס המקומי, חברת White Label Seeds, שותפה של Sensi Seeds ההולנדים הכניסה את הזרעים שלו לתפוצה שלה כדי שכולנו נוכל ליהנות מהפרחים הדחוסים, מהטעם המתובל, ומהשפעתו העוצמתית.

ראינו

עוד לפני שפתחנו את השקית, אפשר היה להרגיש את הדחיסות של הפרחים. וזו לא דחיסה מלאכותית כמו זו המוכרת משקיות הקנאביס הרפואי בישראל – אלה דחיסות שמעידה על גנטיקה של אינדיקה אמיתית וחצופה שלא אכפת לה אם יהיה לכם נוח לפורר את הפרחים שלה.

הרחנו

הפרחים עטופים באבקנים כראיה להתאמת הזן לייצור חשיש וג'ראס, ונושאים ריח מיוחד – אלה שביקרו במזרח הרחוק ובהודו יוכלו כמעט לחוש את הפיקנטיות הזאת בניחוח של הפרח. הטעם מתובל מאוד, כמעט בטעם של חשיש איכותי.

ניסינו

ההשפעה כאמור עוצמתית מאוד. העישון משרה רוגע ועייפות נעימה וחמימה – מתאים מאוד לחורף. הוא מושלם לפני סרט, בישול, בילוי עם משחק ווידאו טוב או אפילו שיחת נפש עם אדם אהוב. אנוכי, כותב הכתבה לא מאמין ב"זן של יום וזן של ערב" לכן אומר זאת כך: אם אתם מתכוונים לבלות בסביבה בה מהירות התגובה שלכם חשובה לכם, וברצונכם לפעול בקצב גבוה – כדאי לבחור זן אחר.

2 תגובות

השארת תגובה

*
*

  • סליחה אבל קצת מאכזב לקרוא בכתבה מונח כמו:"הפרחים עטופים באבקנים כראיה להתאמת הזן ליצור חשיש".
    אבקנים מצויים אך ורק בצמח הזכרי והם אלה שמפרים את צמח הנקבי בכדי שתייצר זרעים, כלומר אין "אבקנים" על פרחי הקנאביס! אני מניח שהתכוונת לשרף הטריכומות אותן "בועיות נוצצות" שמצויות על הפרחים ואחראיות על יצור הקנבואידים וביניהם THC.

  • מאוד אהבתי את התיאור של ההשפעה,עושה חשק לנסות

הלו סטלן!
אתה לא מחובר למערכת...

ההתחברות למערכת מתבצעת באמצעות חשבון הטלגרם שלך: