Arik Shainer

עשרה ערוצי קנאביס ביוטיוב שאתם חייבים לעקוב אחריהם

טלגראס דוט קום: בשנים האחרונות התחוללה מהפכה רבתי בתחום הקנאביס. מודעות המשתמשים עלתה, ובאופן כללי הנושא צובר תאוצה רבה יותר מאשר בעבר. יחד עם זאת, סביר להניח שכל זה לא היה קורה אלמלא ערוצי היוטיוב הייעודים שנבנו במיוחד על מנת להגביר את המודעות בקרב האוכלוסיה שרובה חששה מהנושא בעבר. אספנו עבורכם עשרה ערוצים כאלה, כדי שאתם לא תטרחו לחפש

9 בדצמבר 2018

לצד ערוצי המוזיקה, טכנולוגיה, אופנה אוכל ועוד, טומן בחובו אתר יוטיוב, שנמצא בבעלות חברת אלפאבית (גוגל), גם לא מעט ערוצים ייעודים לתחום הקנאביס ונגזרותיו. החל מבישול עם קנאביס, איך מכינים באנג בצורה מקצועית וכמובן ערוץ למתחילים חדשים בתחום.

RuffHouse Studios מעבר לערוץ

הערוץ המדובר נחשב בין הותיקים בתחום (כבר משנת 2007) ובעל מספר לא מבוטל של יותר מ-400,000 משתמשים מנויים. לצד פארודיות וצחוקים, בערוץ המדובר ניתן לקבל מידע אודות התחלת הקנאביס, טיפים כיצד לבשל עם הצמח הירוק ועוד.

Merry Jane מעבר לערוץ

הערוץ של מרי אומנם אינו גדול במיוחד אליו מנויים כ-170,000 משתמשים, אך ללא ספק נחשב לאחד המצחיקים בתחום. בערוץ, בין היתר, יתארחו מרואיינים הקשורים לתחום הקנאביס, ייחשפו אילו פוליטקאים וסלבריטאים משתמשים בצמח הירוק ועוד.

RawOG420 מעבר לערוץ

איך שלא נסתכל על זה, יש משהו מדליק במיוחד בצעירים בגילאי ה-20 המוקדמות שמעשנים קנאביס. בעל הערוץ הוא משתמש צעיר במיוחד שחושף את משנתו אודות תחום הקנאביס, ייתן לכם טיפים איך מכינים באנגים ומגלגלים ג׳וינט בצורה נכונה ומדי פעם יסקור גם מוצרים טכנולגיים שקשורים לצמח הירוק. לערוץ למעלה מ-300,000 מנויים והפופלריות שלו עולה מיום ליום. בהחלט אהבנו.

HotNewHipHop מעבר לערוץ

הערוץ המדובר אמנם אינו ייעודי לתחום הקנאביס ונגזרותיו, אולם משלב בו קטעי מוזיקת היפ הופ שקשורה בצורת כזו או אחרת לעישון הגראס. בערוץ, אליו מנויים למעלה מחצי מיליון משתמשים רשומים, תוכלו להתרשם מראיונות עם משתמשים בסצנת ההיפ הופ, מוזיקה מתאימה, והכל תוך כדי גלגול ועישון של ג׳וינט.

Coral Reefer מעבר לערוץ

לא לגברים בלבד: בעוד נהוג לחשוב שסטטיסטית גברים מעשנים קנאביס יותר מנשים, המנחה הצעירה של הערוץ, אליו מנויים כ-118,000 משתמשים, מנסה לקרוץ למשתמשות הצעירות שיצטרפו גם הן למהפכה.  בערוץ תמצאו תמהיל מצויין של מוזיקה טובה, פנאי וכיף, שיחות עם נשים בתחום, טיפים למשתמשות צעירות וחדשות בתחום וגם איך לשלב את נושא האמהות והורות עם עישון הקנאביס.

CustomGrow420 מעבר לערוץ

אם אתם משתמשים חדשים בנודשא הקנאביס, בהחלט היינו ממליצים לכם שלא לפספס את הערוץ המדובר. בין היתר, בערוץ תוכלו למצוא טיפים לקנייה נכונה, סיבוב בין חנויות המתחמות בנושא, סקירות מעמיקות אודות מוצרים חדשים בתחום הקנאביס ועוד. לא נגזים אם נאמר שהערוץ המדובר הוא רפי גינת של הגראס.

StrainCentral מעבר לערוץ

בעוד מרבית הערוצים מתעסקים בשעות הפנאי ומוזיקה, ניתן לומר שהערוץ המדובר הוא הפילוסופיה של הקנאביס. בערוץ, אליו מנויים למעלה מ-26,000 משתמשים, תוכלו לקבל מושגים על התחום באופן כללי, מה ניתן ומה אסור לעשות בתחום הקנאביס, האם מותר לנהוג תחת השפעת החומר ועוד. בנוסף, בערוץ יסוקרו מספר מוצרים בתחום העישון.

Strange Buds on Cut מעבר לערוץ

מדובר למעשה בערוץ פופולרי במיוחד בעל למעלה משני מיליון משתמשים, המהווה חלק מערוץ גדול אחר שאינו קשור בהכרח לתחום הקנאביס. הקונספט של הערוץ הוא פשוט אך גאוני: בכל תוכנית יתארחו מספר אנשים בעלי דעות שונות (ימין ושמאל, רב ואתאיסט ועוד) וינהלו דיונים וויכוחים לוהטים תוך כדי גלגול ג׳וינט ועישון באנג.

The Dab Spot מעבר לערוץ

בניגוד למרבית הערוצים האחרים, הערוץ המדובר אינו מצולם במקום אחד אלא כל פרק יצולם במקום אחר. בין היתר, תוכלו לקבל טיפים אודות עישון קנאביס בזמן נהיגה, חקירות אחר זני קנאביס חדשים ברחבי ארה״ב, שיחות עם עוברי אורח אודות הלגילזציה ועוד. אין ספק ששילוב של מנחים סטלנים גורמים לנו לשעות של צחוק.

Bubbleman's world מעבר לערוץ

עולמו של איש הבועה מפגישה אותנו עם מרקו שדרך עדשת המצלמה מחבר אותנו עמוק לעולם המריחואנה. בעזרת ידע רב וצילומים מרהיבים איש הבועה מסביר על נושאים רבים כמו הכנה, גידול וכל מה שביניהם.

אין תגובות

השארת תגובה

*
*

הלו סטלן!
אתה לא מחובר למערכת...

ההתחברות למערכת מתבצעת באמצעות חשבון הטלגרם שלך: