שקיות קנאביס אטומות ממותגות בלוגו "חפש את המטמון" יחד עם כרטיסי הזכייה

Fishy

קנאביס בחינם! "חפש את המטמון" מגיע לשדרות

בטלגראס החלטנו לקיים מירוץ נוסף של "חפש את המטמון" במסגרתו יוטמנו כרטיסי מתנה לפרחי קנאביס ברחבי העיר שדרות

23 בינואר 2019

יש מי שמתקשה להאמין, אבל מטרתה של טלגראס, בקיום אירועי חפש את המטמון, היא בראש ובראשונה לקדם את הלגליזציה המבוששת לבוא. בכל פעם שאנחנו האזרחים יוצאים לרחוב ונוקטים עמדה למען הצדק, חופש הפרט ושחרור הצמח, אנחנו לוקחים חלק בפעולה אקטיביסטית משמעותית שאת תוצאותיה אנו רואים כבר היום בשטח. במקום שבו עפיפון זה משהו שצריך לפחד ממנו, אנחנו נגיע ונפזר שמחה, אהבה ומלא קנאביס.

לפני מספר חודשים, קיימנו את מירוץ הקנאביס בבאר שבע. מאות אנשים יצאו לחפש את המטמון, כשהפרס הוא שקית ובה פרחים של קנאביס בחינם. המשתתפים רצו מיעד ליעד באמצעות הנחיות שהועברו דרך הבוט המיוחד. כזכור, 5 משתתפים במירוץ, בהם שני קטינים, נעצרו אך שוחררו לאחר זמן קצר. מדובר היה באקט של אכיפה מוגזמת ואלימה מצד המשטרה שמטרתה להפחיד את הציבור.

בעקבות כך החלטנו להגביר פעילות ולהמשיך את המשחקים ביתר שאת! לאחר המקרה הנ"ל התקיים אירוע נוסף של חפש את המטמון, הפעם ב-3 ערים במקביל- חיפה, ראשון לציון ובאר שבע. שדרגנו את המשחק ובמקום להטמין את הפרחים עצמם, הטמנו כרטיסי מתנה בשווי מאות גרמים של קנאביס.

24.1 – יום חמישי אנחנו יורדים לשדרות

אנו אוהבים ומחבקים את העיר שדרות ותושביה, ולכן החלטנו לקיים את המשחק הפעם בדרום היפה ביחד עם התושבים והקהילה הגדולה והענפה של צרכני הקנאביס שחיה שם. ביום חמישי הקרוב, ב-24.1.2019 אנחנו שם. 

להוצאת מאות צרכני קנאביס לרחובות העיר שדרות יש משמעות מחאתית. עישון קנאביס אינו שונה מצריכת אלכוהול או צפייה בטלוויזיה, זוהי זכותו של הפרט להחליט מה לעשות בזמנו הפנוי ואין בכך פסול. אנו כמובן נעודד אתכם לקחת חלק בפעילות המשמחת הזו, כולם מוזמנים.

מדובר על מסלול שנבחר בקפידה מתוך התחשבות בנוחות המשתתפים והרצון להימנע ממאמץ גופני ניכר, המשחק פתוח לכל מי שרוצה להשתתף בו. הוא מצריך להגיע לשדרות עם טלפון שעליו מותקנת אפליקציית טלגרם. בעזרת קישור לערוץ המשחקים של טלגראס ניתן לקבל את ההוראות והרמזים ופשוט לצאת לחפש את המטמון.

הבאנר שהפקנו לאירוע בגווני זהב ועל רקע של מטמון.
חפש את המטמון בשדרות

 

רוצים לשחק?

 

הצטרפו לקבוצת המשחקים של טלגראס והמתינו להוראות!

 

אין תגובות

השארת תגובה

*
*

הלו סטלן!
אתה לא מחובר למערכת...

ההתחברות למערכת מתבצעת באמצעות חשבון הטלגרם שלך: